Lavdas Jelly Pops cukríky 200g
Kód: LAVDAS-JELLY-POPS-200GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Lavdas Jelly Pops cukríky 200g

Lahodné, šťavnaté želé posypané cukrom v lahodných ovocných príchutiach, ktoré „explodujú“ v ústach a ochladzujú poschodie. Vyrobené iba z prírodných surovín. Na ich prípravu sa používa pektín, prírodná zložka získavaná z ovocia.
Zloženie: Cukor, glukózový sirup, voda, ovocná šťava (5,5 %), zvlhčovadlo: sorbitol, zahusťovadlo: pektín, okysľujúce činidlo: kyselina citrónová, aróma, koncentrát ovocia a zeleniny ako farbivo, kyselina askorbová, citrát sodný.
Môže obsahovať stopy orechov, arašidov, sóje (lecitín), sezamu, lepku, mlieka.

Lávdas 1953

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 5201583117016 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1339kJ/ 320kcal |
| sacharidy: | 81,6g |
| z toho cukry: | 62,1g |
| bílkoviny: | 0g |
| Tuky: | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0g |
| sůl: | 0,16g |
| Alergeny: | Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, sóji (lecitin), sezamu, lepku, mléka. |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
