Halvatzi Pikles nakládaná zelenina 500g
Kód: HALVATZI-PIKLES-500GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Halvatzi Pikles nakládaná zelenina 500g
Zmes nakladanej zeleniny vhodná na samostatnú konzumáciu aj ako súčasť pokrmov. Ideálne na doladenie gréckych (meze) predjedál.
Zloženie: zelenina v rôznom pomere (kartáčik, mrkva, paradajky, červená a zelená paprika, uhoriek, reďkev), voda, soľ, ocot, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, kyselina octová, konzervačné látky: disiričitan sodný, benzoát sodný. Obsahuje siričitany.
Skladovanie
Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte v chladničke.
Výrobca
Agrokipos Halvatzis, 5 km. Skydras – Verias, P.O. 58500, Řecko
Οικογένεια Χαλβατζή

Dodatočné parametre
| Kategória: | Zelenina a ovocie |
|---|---|
| EAN: | 5202658354626 |
| Obsah balení: | 500g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 100kj/24kcal |
| Tuky: | 0,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0g |
| sacharidy: | 5,4g |
| z toho cukry: | 0,5g |
| bílkoviny: | 0g |
| sůl: | 5,23g |
| vláknina: | 1,1g |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
