Savouidakis LIOLADO Kréta Extra panenský olivový olej 0,4% 5l – plech
Kód: SAVOUIDAKISOL5LPLECHPodrobný popis
Savouidakis LIOLADO Kréta Extra panenský olivový olej 0,4% 5l – plech
V roku 2012 sme sa rozhodli založiť najzákladnejšiu komoditu, ktorú náš ostrov Kréta produkuje. Takto sme dali život nášmu „prvému dieťaťu“, extra panenskému olivovému oleju Liolado Savouidakis.
Vyrába sa v rodine Savouidakis nachádzajúcej sa v oblasti Messara a pochádza z odrody olív Koroneiki. Extrakcia oleja je samozrejme za studena, vďaka čomu vyniká vysokou nutričnou hodnotou, špeciálnou ovocnou vôňou a špeciálnou chuťou.

Tento konkrétny extra panenský olivový olej je plodom našej lásky ku Krétskej zemi a jej tekutému zlatu. Táto láska, s vášňou a vytrvalosťou, nám pomohla vytvoriť extra panenský olivový olej, ktorý denne získava srdcia našich spotrebiteľov.



Savouidakis SA
Spoločnosť Savouidakis sídli v Agia Varvara (Kréta) a bola založená v roku 2012 Ioannisom Savouidakisom. V roku 2019 bola transformovaná na SA, začala rozvíjať svoju distribučnú a predajnú sieť v Grécku a najmä v cudzích krajinách. V rovnakom období navyše začala ponúkať vo svojom sídle degustačné programy pre spotrebiteľov, turistov a zákazníkov s cieľom šíriť kultúru olivového oleja. Filozofia značky Savouidakis Olive Oils je založená na vytváraní vysoko kvalitných produktov, ktoré sú hrdé na meno svojho tvorcu.




Dodatočné parametre
| Kategória: | Grécky extra panenský olivový olej |
|---|---|
| EAN: | 5200118270028 |
| Veľkosť balenia: | 5l |
| Druh oleja: | Extra panenský olivový olej |
| Horkosť: | Jemný olivový olej |
| Druh obalu: | plast |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| ? Acidita: | 0,6 -0,7% |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 3389kj/824kcal |
| Tuky: | 92g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 13g |
| mononenasycené mastné kyseliny: | 73g |
| polonenasycené mastné kyseliny: | 6g |
| sacharidy: | 0g |
| peroxidové číslo: | ≤ 20mEq |
| vosk: | ≤ 150mg/kg |
| K268: | ≤ 0,22 |
| K232: | ≤ 2,50 |
| DK: | ≤ 0,01 |
| Certifikace: | ISO 22000:2015 |
| Položka bola vypredaná… | |
Savouidakis Olive Oils
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
