Hermes zelené olivy bez kôstky vákuum 140g
Kód: HERMES-OL-BEZ-P-140GSúvisiaci tovar
Vykôstkované zelené olivy ručne plnené mandľami. Vhodná delikatesa k gréckym vínam a jedlám. Oblasť: Chalkidiki, severné Grécko. Balenie: vákuový sáčok 150 g
Podrobný popis
Hermes zelené olivy bez kôstky vákuum 140g
Vykôstkované zelené olivy, Oblasť: Chalkidiki, severné Grécko, Balenie: vákuové vrecko 140g Veľkosť: Giants 141 – 160ks/kg
Zloženie: Zelené olivy bez kôstky, voda, soľ max. 9 %, kyselina mliečna, kyselina askorbová.
Skladovanie: Skladujte v temnom, chladnom a suchom mieste.
Výrobca
DMHERMES TRADE s.r.o.
Červený dvůr 1172/17, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zelené olivy |
|---|---|
| EAN: | 5200104691080 |
| Obsah balení: | 140g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 657kj/157kcal |
| Tuky: | 14,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2g |
| sacharidy: | 6g |
| z toho cukry: | <0,1g |
| bílkoviny: | 1,3g |
| sůl: | 2g |
Výborne sa hodí do zeleninových šalátov, predovšetkým však do gréckeho šalátu. Vedeli ste, že olivy s kôstkou sa vyznačujú vyššou kvalitou?
Jemne pikantné, vhodné pre milovníkov zelených olív a netradičných chutí. Ozdobí aj syrovú doštičku. Skvele doplní bagetu s olivovým olejom. Vedeli ste, že olivy s kôstkou sa...
Kvalitné grécke zelené olivy s ošúpanou mandľou. Dobrá voľba k gréckemu vínu, syrom, na zobanie pre všetkých, ktorí radi ochutnávajú a kombinujú viac chutí zároveň. Olivy plnené...
Gaitatzi čierne olivy Kalamata (Kalamón) bez kôstky (Pitted), Oblasť: Kalamata, Peloponéz, Grécko. Čistá hmotnosť: 220g
Zelené olivy bez kôstky plnené cesnakom. Jemne pikantné, vhodné pre milovníkov zelených olív a netradičných chutí. Ozdobí aj syrovú doštičku. Skvele doplní bagetu s olivovým...
Zelené olivy bez kôstky bez kôstky s cesnakom, oreganom a chilli vákuum. Jemne pikantné, vhodné pre milovníkov zelených olív a netradičných chutí. Ozdobí aj syrovú doštičku....
Vykôstkované zelené olivy značky Laios. Výborne sa hodí do zeleninových šalátov, predovšetkým však do gréckeho šalátu. Obsah balenia: 125g
Laios zelené olivy plnené pomarančom nerantzi – jemne citrusová grécka delikatesa s vyváženou chuťou. Skvelé k poháru vína alebo ako meze. Obsah balenia: 125g
Laios zelené olivy plnené nakladanou makedónskou papričkou – originálny grécky produkt s jemne pikantnou chuťou. Vákuovo balené, ideálne ako súčasť meze alebo ako chuťovka k...
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
snad jen kdyby byl ve skle. Tam ale jsou jen ty ochucené (mandle apod). Možná budou příště :-)
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
