Oscar (Memories From Greece) mliečne toffee karamelky 200 g
Kód: OSCAR-MEMORIES-TOFFEE-MILK-200GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Oscar (Memories From Greece) mliečne toffee karamelky 200 g
Grécke mliečne karamelky toffee v darčekovom balení „Spomienky z Grécka". Jemné, sladké cukríky so smotanovou chuťou zabalené v zlatej fólii — ideálny suvenír alebo darček z Grécka. Obsah balenia: 200 g.
Zloženie: cukor, glukózový sirup, plnotučné mlieko v prášku 7,5 %, rastlinný tuk (hydrogenovaný palmojádrový olej), voda, zvlhčovadlo sorbitol, emulgátor: monoglyceridy (E471), stabilizátor: arabská guma, soľ, aromatické látky. Môže obsahovať stopy sóje.
Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.
Výrobca: OSCAR Chocolates, Skalistiri, Aspropyrgos - Attica, 19300, Grécko

OSCAR Chocolates 1932

Továreň na čokoládu Oscar bola založená v roku 1970 v Aténach a nadväzuje na skvelú históriu svojich ľudí, ktorí čokoládovému priemyslu slúžia od roku 1932 v Istanbule. Oscar sa v priebehu mnohých rokov etabloval v povedomí spotrebiteľov ako jedna z najlepších a najspoľahlivejších spoločností v oblasti čokolády. Dnes spoločnosť Oscar sídli v Aspropyrgos, Attica, v novom priestore 10 000 m2, so 7 500 m2 vnútorných priestorov, s moderným technologickým vybavením pre efektívnu prevádzku výrobného procesu. Má tiež pobočku v Solúne a sklady v Larisse a Ioannine pre priame služby svojim zákazníkom v severnom Grécku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cukríky |
|---|---|
| EAN: | 5202460018877 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1769 kJ / 419 kcal |
| Tuky: | 9,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 7,4 g |
| sacharidy: | 82 g |
| z toho cukry: | 79 g |
| vláknina: | 0,5 g |
| bílkoviny: | 2,1 g |
| sůl: | 0,11 g |
| Alergeny: | Může obsahovat stopy mléka a sóji. |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
