Papadopoulou Caprice plnené trubičky Cappuccino 250g
Kód: CAPRICE-CAP-250GSúvisiaci tovar
Oplátkové trubičky Caprice Dark s horkou čokoládovou náplňou (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a užiť si toto úžasné...
Oplátkové trubičky Caprice Vanilla plnené kvalitným vanilkovým krémom (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a užiť si...
Podrobný popis
Papadopoulou Caprice plnené trubičky Cappuccino 250g
Oplátkové trubičky Caprice Cappuccino plnené kvalitným kávovým a kakaovým krémom (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a užiť si toto úžasné maškrtenie ešte viac!
.jpg)
.jpg)
Zloženie: Cukor, pšeničná múka, rastlinné oleje (palmový olej, olej z palmových jadier,
bambucký olej, repkový olej), laktóza , sušené plnotučné mlieko , kakaový prášok sa
zníženým obsahom tuku, mliečne bielkoviny, sušené odstredené mlieko, káva 1%,
stabilizátor (sorbitolový sirup), škrob, fruktóza, farbivo (amoniakový karamel),
diétna vláknina, soľ, emulgátor ( sójový lecitín), antioxidanty (askorbylpalmitát,
extrakt bohatý na tokoferol), arómy. Výrobok môže obsahovať stopy arašidov a orechov.
Alergény sú vyznačené tučným písmom.
Skladovanie
Skladujte v chlade a suchu pri izbovej teplote.
Výrobca
E.J. PAPADOPOULOS S.A.
Biscuit & Food Products Manufacturing Company
26 P. Ralli Ave.
11810 Tavros, Athens
Grécko
Papadopoulou od roku 1922

Dodatočné parametre
| Kategória: | Trubičky Caprice |
|---|---|
| EAN: | 5201004023261 |
| Obsah balení: | 250g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 2002 kJ/477 kCal |
| Tuky: | 19g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,4g |
| Sacharidy: | 67g |
| z toho cukry: | 48g |
| Bílkoviny: | 7,4g |
| Sůl: | 0,39g |
| Vláknina: | 0g |
| Alergeny: | Mléko |
| Může obsahovat stopy: | Podzemnice olejná, Skořápkové plody |
Táto nátierka vyrobená z lieskových orieškov, kakaa a mlieka má čokoládovú chuť, ktorú grécke deti milujú po celé generácie. Vyrobené v Grécku, milované Grékmi na celom...
Táto nátierka vyrobená z lieskových orieškov, kakaa a mlieka má čokoládovú chuť, ktorú grécke deti milujú po celé generácie. Vyrobené v Grécku, milované Grékmi na celom svete....
Oplátkové trubičky Caprice Classic plnené lieskovoorieškovým a kakaovým krémom (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a...
Oplátkové trubičky Caprice Vanilla plnené kvalitným vanilkovým krémom (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a užiť si...
Oplátkové trubičky Caprice Dark s horkou čokoládovou náplňou (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a užiť si toto úžasné...
Oplátkové trubičky Caprice Classic plnené lieskovoorieškovým a kakaovým krémom (63%) majú jedinečnú a originálnu chuť, ktorá sa rozplýva na jazyku. V lete ich môžete zmraziť a...
Grécke Cookies sušienky s chrumkavými kúskami lieskových orieškov a lahodnými čokoládovými lupienkami – váš pôžitok bude dvojnásobný. Budete ich milovať! Obsah balenia: 180g
Grécke Cookies sušienky s kúskami pomaranča a lahodnými čokoládovými lupienkami. Doprajte si sviežu chuť pomaranča a sofistikovanú chuť čokolády. Obsah balenia: 180g
Grécke Cookies sušienky s lahodnými čokoládovými lupienkami. Kúsky pravej čokolády máčanej v slanej sušienke. Budeš to milovať! Obsah balenia: 180g
Caprice - Are You Ready To SWIRL?
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Vynikající řecké trubičky.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
