Papadopoulou Digestive pšeničné sušienky s horkou čokoládou 200g
Kód: PAP-DIGESTIVE-POL-HORKE-200GPodrobný popis
Papadopoulou Digestive pšeničné sušienky s horkou čokoládou (polomáčané) 200g

Vysoká nutričná hodnota a vynikajúca chuť!
Klasické Digestive sušienky s horkou čokoládou (polomáčané) sú ideálnou desiatou pre každú dennú dobu. Sú bohatým zdrojom vlákniny, pretože sú vyrobené z celých zŕn pšenice.
Zloženie: Pšeničná múka, horká čokoláda 28% (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, bezvodý mliečny tuk, emulgátor: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma), rastlinné oleje (palmový olej, palmojadrový olej, repkový olej), cukor, celozrmná pšeničná múka 7,5%, glukózo-fruktózový sirup, kypriace látky (uhličitany sodné, tartráty draselné, kyselina jablčná), soľ, emulgátor (sójový lecitín), diétna vláknina, pšeničný lepok.
Výrobok môže obsahovať vajcia, orechy, arašidy, sezamové semienka, lupinu a horčicu.
Skladovanie
Skladujte v chlade a suchu pri izbovej teplote.
Výrobca
E.J. PAPADOPOULOS S.A.
Biscuit & Food Products Manufacturing Company
26 P. Ralli Ave.
11810 Tavros, Athens
Grécko
Papadopoulou od roku 1922

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 5201004020840 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 2105 kJ/503 kcal |
| Tuky: | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 14g |
| Sacharidy: | 63g |
| z toho cukry: | 26g |
| Bílkoviny: | 7,1g |
| Vláknina: | 3,2g |
| Sůl: | 1,03g |
| Alergeny: | Mléko |
| Může obsahovat stopové části: | vejce, ořechy, arašídy a sezamová semínka. |
Όταν κάτι είναι καλό, καλύτερα να μας αρέσει κιόλας!
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
