Tsatsakis Kritsinia pšeničné tyčinky 200 g
Kód: TSATSAKIS-KRITSINIA-WHEAT-200GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Tsatsakis Kritsinia pšeničné tyčinky 200 g

Tradičné grécke tyčinky „kritsinia" z pšeničnej múky obalené zo 30 % slnečnicovými semiačkami — chrumkavá chuť a prírodné ingrediencie v každom súste. Výborné samotné, ale aj ako sprievod k syru, olivám, šalátom alebo dipom. Vegánske, zdroj vlákniny, bez konzervantov, bez palmového oleja.
Zloženie: Pšeničná múka 64 %, ražná múka, slnečnicový olej, cukor, sladový jačmeň, droždie, soľ, emulgátor: slnečnicový lecitín, antioxidant: extrakt z rozmarínu.
*Pšenica z EÚ aj mimo EÚ.
Alergény: obsahuje lepok. Môže obsahovať stopy orechov, sezamu a mlieka.
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca
Tsatsakis S.A., 10 km National road Heraklion Moires, Iraklio 700 13, Grécko
Tsatsakis 1998 Kréta

Prostredníctvom kreatívnej 26-ročnej cesty plnej znalostí a výziev je dnes Tsatsakis moderná a úspešná spoločnosť, ktorá so svojim odkazom zaobchádza s maximálnou úctou.
Rodinný podnik Tsatsakis s množstvom vášne a lásky k umeniu pečenia začal v roku 1998 v Grécku na ostrove Kréta a ponúka spotrebiteľom skutočného vyslanca stredomorskej stravy, krétskych suchárov. Kvalita a oddanosť tradícii – to sú kľúčové ingrediencie nášho vlastného kvásku pre každý produkt, ktorý ponúkame. Tradícia, ktorá vyjadruje hodnoty našich krétskych starých rodičov a zodpovedá našej potrebe vytvárať recepty z čistých surovín.
Na základe dlhoročného know-how neustále experimentujeme a zlepšujeme sa. Narážame na špeciálne chute, ktoré je možné harmonicky kombinovať s prvkami krétskej gastronómie a priblížiť pôžitok zdravej strave. Vždy sa venujeme novým potrebám našich spotrebiteľov a ponúkame širokú škálu produktov, ako sú sucháre, tyčinky, krutóny, krétske sušienky atď., ktoré ponúkajú jedinečnú cestu chutí a vôní Kréty a Stredomoria.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 5204564002233 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1702 kJ / 403 kcal |
| Tuky: | 7,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,6 g |
| sacharidy: | 70,3 g |
| z toho cukry: | 5,2 g |
| vláknina: | 4,8 g |
| bílkoviny: | 11,4 g |
| sůl: | 1,7 g |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
