Tsatsakis Kritsinia tyčinky s celozrnnou múkou a sezamom 300 g
Kód: TSATSAKIS-KRITSINIA-SESAM-300GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Tsatsakis Kritsinia tyčinky s celozrnnou múkou a sezamom 300 g

Tradičné grécke tyčinky „kritsinia" z pšeničnej múky obalené z 19 % sezamom a celozrnnou ražnou múkou — chrumkavá chuť a prírodné ingrediencie. Výborné samotné, ale aj ako sprievod k syru, olivám, šalátom alebo dipom. Vegánske, zdroj vlákniny, bez konzervantov, bez palmového oleja. Obsah balenia: 300 g (cca 25 tyčiniek).
Zloženie: Pšeničná múka 43 %, sezam 19 %, ražná múka 12 %, slnečnicový olej, celozrnná ražná múka 6 %, cukor, glukóza, sladový jačmeň, droždie, kypriaci prášok (pyrofosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, kukuričný škrob, uhličitan vápenatý, pšeničná múka), soľ, kypridlo: hydrogenuhličitan amónny, biely ocot (obsahuje oxid siričitý), emulgátor: slnečnicový lecitín, antioxidant: extrakt z rozmarínu.
*Pšenica a raž z EÚ aj mimo EÚ. *Sezam mimo EÚ.
Alergény: obsahuje lepok, sezamové semená, oxid siričitý a siričitany. Môže obsahovať stopy orechov a mlieka.
Výrobca
Tsatsakis S.A., 10 km National road Heraklion Moires, Iraklio 700 13, Grécko
Tsatsakis 1998 Kréta

Prostredníctvom kreatívnej 26-ročnej cesty plnej znalostí a výziev je dnes Tsatsakis moderná a úspešná spoločnosť, ktorá so svojim odkazom zaobchádza s maximálnou úctou.
Rodinný podnik Tsatsakis s množstvom vášne a lásky k umeniu pečenia začal v roku 1998 v Grécku na ostrove Kréta a ponúka spotrebiteľom skutočného vyslanca stredomorskej stravy, krétskych suchárov. Kvalita a oddanosť tradícii – to sú kľúčové ingrediencie nášho vlastného kvásku pre každý produkt, ktorý ponúkame. Tradícia, ktorá vyjadruje hodnoty našich krétskych starých rodičov a zodpovedá našej potrebe vytvárať recepty z čistých surovín.
Na základe dlhoročného know-how neustále experimentujeme a zlepšujeme sa. Narážame na špeciálne chute, ktoré je možné harmonicky kombinovať s prvkami krétskej gastronómie a priblížiť pôžitok zdravej strave. Vždy sa venujeme novým potrebám našich spotrebiteľov a ponúkame širokú škálu produktov, ako sú sucháre, tyčinky, krutóny, krétske sušienky atď., ktoré ponúkajú jedinečnú cestu chutí a vôní Kréty a Stredomoria.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 5204564001229 |
| Obsah balení: | 300g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1985 kJ / 474 kcal |
| Tuky: | 20,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 4,6 g |
| sacharidy: | 57,2 g |
| z toho cukry: | 7,5 g |
| vláknina: | 5,4 g |
| bílkoviny: | 13,1 g |
| sůl: | 0,75 g |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
