Tsatsakis Kritsinia tyčinky se slunečnicovými semínky 400 g
Kód: TSATSAKIS-KRITSINIA-SLUNECNICE-400GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Tsatsakis Kritsinia tyčinky so slnečnicovými semiačkami 400 g

Tradičné grécke tyčinky „kritsinia" z pšeničnej múky obalené zo 30 % slnečnicovými semiačkami — chrumkavá chuť a prírodné ingrediencie v každom súste. Výborné samotné, ale aj ako sprievod k syru, olivám, šalátom alebo dipom. Vegánske, zdroj vlákniny, bez konzervantov, bez palmového oleja.
Zloženie: Pšeničná múka 40 %, slnečnicové semiačka 30 %, celozrnná pšeničná múka, slnečnicový olej, cukor, sirup z hrozienok, biely ocot (obsahuje oxid siričitý), soľ, kypriaci prášok (pyrofosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, kukuričný škrob), kypridlo: hydrogenuhličitan amónny, sladový jačmeň, antioxidant: extrakt z rozmarínu.
*Pšenica a slnečnicové semiačka z EÚ.
Alergény: obsahuje lepok, oxid siričitý a siričitany. Môže obsahovať stopy orechov, sezamu a mlieka.
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca
Tsatsakis S.A., 10 km National road Heraklion Moires, Iraklio 700 13, Grécko
Tsatsakis 1998 Kréta

Prostredníctvom kreatívnej 26-ročnej cesty plnej znalostí a výziev je dnes Tsatsakis moderná a úspešná spoločnosť, ktorá so svojim odkazom zaobchádza s maximálnou úctou.
Rodinný podnik Tsatsakis s množstvom vášne a lásky k umeniu pečenia začal v roku 1998 v Grécku na ostrove Kréta a ponúka spotrebiteľom skutočného vyslanca stredomorskej stravy, krétskych suchárov. Kvalita a oddanosť tradícii – to sú kľúčové ingrediencie nášho vlastného kvásku pre každý produkt, ktorý ponúkame. Tradícia, ktorá vyjadruje hodnoty našich krétskych starých rodičov a zodpovedá našej potrebe vytvárať recepty z čistých surovín.
Na základe dlhoročného know-how neustále experimentujeme a zlepšujeme sa. Narážame na špeciálne chute, ktoré je možné harmonicky kombinovať s prvkami krétskej gastronómie a priblížiť pôžitok zdravej strave. Vždy sa venujeme novým potrebám našich spotrebiteľov a ponúkame širokú škálu produktov, ako sú sucháre, tyčinky, krutóny, krétske sušienky atď., ktoré ponúkajú jedinečnú cestu chutí a vôní Kréty a Stredomoria.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 5204564002288 |
| Obsah balení: | 400g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 2099 kJ / 503 kcal |
| Tuky: | 28,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 6,7 g |
| sacharidy: | 44,5 g |
| z toho cukry: | 5,1 g |
| vláknina: | 6,7 g |
| bílkoviny: | 13,6 g |
| sůl: | 2,1 g |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
