Lavdas Jelly Pops bonbóny 200g
Kód: LAVDAS-JELLY-POPS-200GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lavdas Jelly Pops bonbóny 200g

Lahodné, šťavnaté želé posypané cukrem v lahodných ovocných příchutích, které "explodují" v ústech a ochlazují patro. Vyrobeno pouze z přírodních surovin. K jejich přípravě se používá pektin, přírodní složka získávaná z ovoce.
Složení: Cukr, glukózový sirup, voda, ovocná šťáva (5,5 %), zvlhčovadlo: sorbitol, zahušťovadlo: pektin, okyselující činidlo: kyselina citronová, aroma, koncentrát ovoce a zeleniny jako barvivo, kyselina askorbová, citrát sodný.
Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, sóji (lecitin), sezamu, lepku, mléka.

Lávdas 1953

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| EAN: | 5201583117016 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1339kJ/ 320kcal |
| sacharidy: | 81,6g |
| z toho cukry: | 62,1g |
| bílkoviny: | 0g |
| Tuky: | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0g |
| sůl: | 0,16g |
| Alergeny: | Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, sóji (lecitin), sezamu, lepku, mléka. |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
