Papadopoulou Digestive pšeničné sušenky v mléčné čokoládě 200g
Kód: PAP-DIGESTIVE-POL-400G2Detailní popis produktu
Papadopoulou Digestive polomáčené s mléčnou čokoládou 200g

Vysoká nutriční hodnota a vynikající chuť!
Klasické Digestive sušenky s mléčnou čokoládou (polomáčené) jsou ideální svačinkou pro každou denní dobu. Jsou bohatým zdrojem vlákniny, protože jsou vyrobeny z celých zrn pšenice.
Složení: Pšeničná mouka, mléčná čokoláda 28% (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko , sušená syrovátka, mléčný tuk bezvodý , emulgátor: sójový lecitin, aromata), rostlinné oleje (palmový olej, palmojádrový olej, řepkový olej), cukr, celozrnná pšeničná mouka 7,5%, glukózo-fruktózový sirup, kypřící látky (uhličitany sodné, tartráty draselné, kyselina jablečná), sůl, emulgátor (sójový lecitin), dietní vláknina, pšeničný lepek.
Výrobek může obsahovat vejce, ořechy, arašídy a sezamová semínka.
Papadopoulou od roku 1922

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 5201004020635 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 2105 kJ/503 kcal |
| Tuky: | 24g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 14g |
| Sacharidy: | 63g |
| z toho cukry: | 30g |
| Bílkoviny: | 7,2g |
| Vláknina: | 3g |
| Sůl: | 1,03g |
| Alergeny: | Mléko |
| Může obsahovat stopové části: | vejce, ořechy, arašídy a sezamová semínka. |
Όταν κάτι είναι καλό, καλύτερα να μας αρέσει κιόλας!
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
