Savouidakis LIOLADO Kréta Extra panenský olivový olej 5l – plech
Kód: SAVOUIDAKISOL5LPLECHDetailní popis produktu
Savouidakis LIOLADO Kréta Extra panenský olivový olej 5l – plech
V roce 2012 jsme se rozhodli založit nejzákladnější komoditu, kterou náš ostrov Kréta produkuje. Takto jsme dali život našemu "prvnímu dítěti", extra panenskému olivovému oleji Liolado Savouidakis.
Vyrábí se v rodině Savouidakis nacházející se v oblasti Messara a pochází z odrůdy oliv Koroneiki. Extrakce oleje je samozřejmě za studena, díky čemuž vyniká vysokou nutriční hodnotou, speciální ovocnou vůní a speciální chutí.

Tento konkrétní extra panenský olivový olej je plodem naší lásky ke Krétské zemi a jejímu tekutému zlatu. Tato láska, s vášní a vytrvalostí, nám pomohla vytvořit extra panenský olivový olej, který denně získává srdce našich spotřebitelů.



Savouidakis SA
Společnost Savouidakis sídlí v Agia Varvara (Kréta) a byla založena v roce 2012 Ioannisem Savouidakisem. V roce 2019 byla transformována na SA, začala rozvíjet svou distribuční a prodejní síť v Řecku a zejména v cizích zemích. Ve stejném období navíc začala nabízet ve svém sídle degustační programy pro spotřebitele, turisty a zákazníky s cílem šířit kulturu olivového oleje. Filozofie značky Savouidakis Olive Oils je založena na vytváření vysoce kvalitních produktů, které jsou hrdé na jméno svého tvůrce.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řecký extra panenský olivový olej |
|---|---|
| EAN: | 5200118270028 |
| Velikost balení: | 5l |
| Druh oleje: | Extra panenský olivový olej |
| Hořkost: | Jemný olivový olej |
| Druh obalu: | plast |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| ? Acidita: | 0,6 -0,7% |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 3389kj/824kcal |
| Tuky: | 92g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 13g |
| mononenasycené mastné kyseliny: | 73g |
| polonenasycené mastné kyseliny: | 6g |
| sacharidy: | 0g |
| peroxidové číslo: | ≤ 20mEq |
| vosk: | ≤ 150mg/kg |
| K268: | ≤ 0,22 |
| K232: | ≤ 2,50 |
| DK: | ≤ 0,01 |
| Certifikace: | ISO 22000:2015 |
| Položka byla vyprodána… | |
Savouidakis Olive Oils
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Savouidakis extra panenský olivový olej se vyrábí v rodině Savouidakis nacházející se v oblasti Messara a pochází z odrůdy oliv Koroneiki. Extrakce oleje je samozřejmě za studena, díky čemuž vyniká vysokou nutriční hodnotou, speciální ovocnou vůní a speciální chutí.
#ShowMore#

Tento konkrétní extra panenský olivový olej je plodem naší lásky ke Krétské zemi a jejímu tekutému zlatu. Tato láska, s vášní a vytrvalostí, nám pomohla vytvořit extra panenský olivový olej, který denně získává srdce našich spotřebitelů.

Savouidakis SA
Společnost Savouidakis sídlí v Agia Varvara (Kréta) a byla založena v roce 2012 Ioannisem Savouidakisem. V roce 2019 byla transformována na SA, začala rozvíjet svou distribuční a prodejní síť v Řecku a zejména v cizích zemích. Ve stejném období navíc začala nabízet ve svém sídle degustační programy pro spotřebitele, turisty a zákazníky s cílem šířit kulturu olivového oleje. Filozofie značky Savouidakis Olive Oils je založena na vytváření vysoce kvalitních produktů, které jsou hrdé na jméno svého tvůrce.




