Nikolopoulos grécke sušené figy na slnku 200g
Kód: NIK-SUS-FIKY-200GSúvisiaci tovar
Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponéz, acidita: 0,37 - 0,8%, olivový olej „s mierne výrazným pikantným záverom“, obsah: 5l, obal: plech. Odroda olív:...
Ideálne do množstva teplých i studených pokrmov, ktoré ozvláštnia svojou jedinečnou chuťou. Úplne boží do šalátov!
Fígový džem extra 370g. Džemy KANDYLAS sa vyrábajú z ovocných plodov vynikajúcej kvality. Jedná sa o džem s prívlastkom "extra", pretože jeho obsah ovocia presahuje 50% a...
Fígový džem extra 230g. Džemy KANDYLAS sa vyrábajú z ovocných plodov vynikajúcej kvality. Jedná sa o džem s prívlastkom "extra", pretože jeho obsah ovocia presahuje 50% a...
Lahodné grécke figy kandizované v cukrovom roztoku s medom. Sladkosť, ktorá vás nadchne. Kandizované figy sa výborne hodia napríklad do gréckeho jogurtu alebo na zmrzlinu, ale...
Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponéz, acidita: 0,32 - 0,8%, olivový olej „s mierne výrazným pikantným záverom“, obsah: 3l, obal: plech. Odroda olív:...
Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponéz, acidita: 0,37 - 0,8%, olivový olej „s mierne výrazným pikantným záverom“, obsah: 1l, obal: sklo. Odroda olív:...
Extra panenský, Kalamata (Astros Kinouria), Arcadia, Peloponéz, acidita: <0,8%, olivový olej s bohatou chuťou a vôňou, vyrobený podľa rodinnej receptúry, obsah: 1l, obal:...
Extra panenský, Kalamata (Astros Kinouria), Arcadia, Peloponéz, acidita: <0,8%, olivový olej s bohatou chuťou a vôňou, vyrobený podľa rodinnej receptúry, obsah: 5l, obal:...
Podrobný popis
grécke sušené figy na slnku 200g
Zloženie: 100% figy. bez konzervačných látok.
Skladovanie
Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.
Výrobca
NIKOLOPOULOS ESTATE, VIPE KALAMATA – THESI KARIDIA, 24100 KALAMATA, Grécko

Biely povlak, ktorý môže byť vidieť na niektorých plodoch nie je na závadu a často nejde o pleseň, ale väčšinou o kryštály glukózy, ktorá je hlavným dôvodom, prečo sú sušené figy tak príjemne sladké.

Lokalita: Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponéz
Nikolopoulos Estate
Panos Nikolopoulos je zakladateľom našej značky a je to on, kto od roku 1960 zasadil väčšinu olivovníkov vlastnými rukami, starostlivo ich pestoval a pestoval s láskou. Možno je to hlavné tajomstvo kvality nášho olivového oleja.

Naša moderná lisovňa sa nachádza v Karydia, hneď vedľa mesta Kalamata.
Vášeň, láska a oddanosť sú naše zásady, ktoré zaisťujú, že vyrábame iba vysoko kvalitný extra panenský olivový olej, ktorý kombinuje tradičné a moderné výrobné postupy.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 5200137996619 |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 1118kj/267kcal |
| Tuky: | 0,9g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,17g |
| sacharidy: | 57g |
| z toho cukry: | 50g |
| bílkoviny: | 4,4g |
| vláknina: | 12,5g |
| sůl: | 0,16mg |
| vápník: | 167mg |
| Fosfor: | 56mg |
| hořčík: | 61mg |
| draslík: | 540mg |
| vitamín B1: | 0,996mg |
| železo: | 0,89g |
Slnkom sušené paradajky BUONO od rodinnej firmy Tsarouchas v kombinácii s rôznymi bylinkami, ako je cesnak, korenie a bobkový list, v slnečnicovom oleji, sú ideálnou desiatou...
Ideálne do množstva teplých i studených pokrmov, ktoré ozvláštnia svojou jedinečnou chuťou. Úplne boží do šalátov!
Ideálne do množstva teplých i studených pokrmov, ktoré ozvláštnia svojou jedinečnou chuťou. Úplne boží do šalátov!
Grécke sušené figy na slnku, Kalamata (Messinia, Peloponéz), 100% prírodná sladká desiata, bez akýchkoľvek konzervačných látok. Príjemne sladké figy sú bohaté na živiny (vápnik,...
Fígový džem extra 370g. Džemy KANDYLAS sa vyrábajú z ovocných plodov vynikajúcej kvality. Jedná sa o džem s prívlastkom "extra", pretože jeho obsah ovocia presahuje 50% a...
Tradičné sušené paradajky v slnečnicovom oleji, s bylinkami a jemným nádychom octu. Plná a intenzívna chuť stredomorských paradajok, pasterizovaný výrobok – ideálne do šalátov,...
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Silně návykové, příště musím koupit větší balení a to 2x.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
