Violanta ovesné sušenky s medom 200g
Kód: VIOLANTA-COO-MED-200GSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Violanta ovesné sušenky s medom 200g

Grécke sušienky značky Violanta – lahodné ovsené sušienky ochutené medom. Výrobok kombinuje autentickú chuť gréckeho medu a kvalitné ovsené suroviny, čo z neho robí ideálnu zdravšiu voľbu na raňajky alebo desiatu.
Kľúčové vlastnosti:
-
Obsahujú 40 % ovsa (27 % ovsenej múky, 10 % ovsených vločiek, 3 % otrúb)
-
Sladené medom (5 %) a trstinovým cukrom pre prirodzenú sladkosť
-
Bez palmového oleja
-
Zdroj vlákniny – ideálne pre aktívny životný štýl
Zloženie: Ovsená zložka tvorí 40 % (ovsená múka 27 %, ovsené vločky 10 %, ovsený otruby 3 %), rastlinné maslo (karité, kokosový olej, voda, soľ, koncentrát citrónovej šťavy, prírodné aróma), pšeničná múka, rastlinný olej (slnečnicový), med 5 %, kokos, maltodextrín, inulín, kypriace látky (bikarbonát sodný, amónny bikarbonát), soľ, aróma. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sezamových semienok, arašidov, lupín, horčice a ďalších orechov.

Skladovanie
Skladujte v chlade a suchu pri izbovej teplote.
Výrobca
Violanta Cookies S.A. 6th km, EO Trikalon Karditsas, Trikala, Řecko
Violanta

Naša história začala v miestnej pekárni v meste Trikala, uprostred Grécka.
Počas rokov sme rozšírili a rozvinuli našu ponuku produktov, pridali sme množstvo rôznych príchutí a tým sa nám podarilo uspokojiť dopyt trhu. Dnes ponúkame širokú škálu 130 produktov a získali sme povesť kvalitného a inšpiratívneho výrobcu sušeniek a koláčikov, s potenciálom na veľkovýrobu, ale vždy zachovávajúc naše najvyššie štandardy kvality.
Violanda má 3 moderné výrobné závody.
Prvý a hlavný závod sa nachádza v Trikale na 6. km cesty Trikala - Karditsa na súkromných pozemkoch o rozlohe 55 000 m², kde sú umiestnené plne vertikálne integrované výrobné linky na sušienky a obilniny.
Druhý závod je v Larisse na 14. km cesty Larissa - Thessaloniki (Makrychori), na súkromnom pozemku o rozlohe 18 000 m², kde je plne vertikálne integrovaná výrobňa sušienok. Tento závod je prvý a jediný na svete bez komína.
Tretí závod Vitafree sa nachádza na 12. km cesty Trikala - Larissa, na súkromnom pozemku o rozlohe 25 000 m², kde je plne vertikálne integrovaná výrobňa sušienok.
Vo všetkých fázach výroby dôsledne dodržiavame hygienické normy podľa nariadení Európskej únie a vysokých štandardov kvality BRC a IFS. Používame najmodernejšie technológie v spojení s našimi pracovníkmi, ich bezpečnosťou a rešpektom k životnému prostrediu. Využívame tiež systém sledovateľnosti a rozpoznávania produktov.
Okrem toho má naša firma ešte dve hlavné distribučné centrá, jedno v Aténach a druhé v Thessaloniki, ktoré obsluhujú 75 miestnych distribučných centier a tisíce predajných miest po celom Grécku aj vo svete.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušenky |
|---|---|
| EAN: | 5200100937472 |
| Obsah balení: | 180g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 2105kJ/503kcal |
| Tuky: | 25g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 14g |
| Sacharidy: | 62g |
| z toho cukry: | 30g |
| Bílkoviny: | 6,4g |
| Vláknina: | 2,1g |
| Sůl: | 0,65g |
| Může obsahovat stopy: | stopy vajec, arašídů a jiných ořechů. |
| Položka bola vypredaná… | |
Μπισκότα Βιολάντα
Hodnotenie tovaru
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
