Halvatzi Pikles nakládaná zelenina 500g
Kód: HALVATZI-PIKLES-500GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Halvatzi Pikles nakládaná zelenina 500g
Směs nakládané zeleniny vhodná k samostatné konzumaci i jako součást pokrmů. Ideální k doladění řeckých (meze) předkrmů.
Složení: zelenina v různém poměru (květák, mrkev, rajčata, červená a zelená paprika, okurek, ředkev), voda, sůl, ocet, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina octová, konzervační látky: disiřičitan sodný, benzoát sodný. Obsahuje siřičitany.
Skladování
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Po otevření skladujte v ledničce.
Výrobce
Agrokipos Halvatzis, 5 km. Skydras – Verias, P.O. 58500, Řecko
Οικογένεια Χαλβατζή

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zelenina a ovoce |
|---|---|
| EAN: | 5202658354626 |
| Obsah balení: | 500g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 100kj/24kcal |
| Tuky: | 0,2g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0g |
| sacharidy: | 5,4g |
| z toho cukry: | 0,5g |
| bílkoviny: | 0g |
| sůl: | 5,23g |
| vláknina: | 1,1g |
| Položka byla vyprodána… | |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
