Olympos Chalva kakao 400g
Kód: OLYMPOS-HALVA-KAKAO-400G2Související produkty
Vanilková řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Vanilková příchuť. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Mandlová řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Chalva s mandlemi. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Vanilková řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Vanilková příchuť. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Mandlová řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Chalva s mandlemi. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Detailní popis produktu
Olympos Chalva kakao 400g
Skládá se z tahini (mletý sezam) a bílého karamelu, často s přídavkem ořechů nebo medu. Je to sladkost s čistě rostlinnými přísadami a vysokou nutriční hodnotou, oblíbená zejména během tradičních půstů. Ale je to také ideální dezert po obědě nebo večeři a ke kávě.

Složení: Sezamová pasta, glukózo-fruktózový sirup, kakao 5%, rostlinné tuky (palmový olej), extrakt mydlice lékařské, aroma: vanilín.
Může obsahovat stopy arašídů nebo dalších ořechů.
Skladování
Skladujte na suchém a chladném místě, při teplotě od 5°C do 25°C.
Výrobce
AFOI PAPAGIANNI S.A. HALVADOPIOIA GREECE, Diminiou 12B, Volos 385 00, Řecko
Olympos 1949

Společnost „AFOI PAPAGIANNI S.A. HALVADOPIOIA GREECE“ byla založena v roce 1949 v Larisse jako rodinný podnik vyrábějící sezamovou chalvu.
Růst společnosti byl rychlý, v důsledku čehož se přestěhovala do nových prostor v Melissochori Larissa (od roku 1972) a její obrat i zaměstnanci výrazně vzrostly.
Dnes "AFOI PAPAGIANNI SA" vyrábí řadu tradičních produktů na bázi sezamu: chalvu, tahini, pasteli a pekárnu ze sezamových semínek, stejně jako řadu ovocných džemů, lahůdek, medu a glukózy. Naše výrobky pod názvy "OLYMPOS" a "ALFA" se prodávají po celém Řecku, od malých obchodů až po největší řetězce supermarketů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chalva a Tahini |
|---|---|
| EAN: | 5201182013047 |
| Obsah balení: | 400g |
| Nutriční hodnoty na: | na 100g |
| Energetická hodnota: | 2269 kJ / 545 kcal |
| Tuky: | 35,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 8,6 g |
| sacharidy: | 40,8 g |
| z toho cukry: | 32 g |
| bílkoviny: | 15,3 g |
| vláknina: | 2,7 g |
| sůl: | 0 g |
| Alergeny: | Může obsahovat stopy arašídů nebo dalších ořechů. |
Ručně vyrobená chalva s pistáciemi značky Kandylas s tradicí od roku 1927
Ručně vyrobená chalva značky Kandylas s tradicí od roku 1927! Čokoládová.
Ručně vyrobená chalva značky Kandylas s tradicí od roku 1927! Vanilková příchuť.
Ručně vyrobená chalva značky Kandylas s tradicí od roku 1927! S madlemi.
Vanilková řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Vanilková příchuť. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Ručně vyrobená chalva s pistáciemi značky Kandylas s tradicí od roku 1927 Hmotnost: 400g
Ručně vyrobená chalva značky Kandylas s tradicí od roku 1927! S madlemi. Velké rodinné balení: 900g
Vanilková řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Vanilková příchuť. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Vanilková řecká chalva značky Olympos je výborný řecký dezert vyrobený podle tradiční receptury rodiny Papagiannis (1949). Vanilková příchuť. Halva je chutná, výživná, bohatá na...
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
