Hermes zelené olivy bez pecky vakuum 140g
Kód: HERMES-OL-BEZ-P-140GSouvisející produkty
Vypeckované zelené olivy ručně plněné mandlemi. Vhodná delikatesa k řeckým vínům a jídlům. Oblast: Chalkidiki, severní Řecko. Balení: vakuový sáček 150g
Detailní popis produktu
Hermes zelené olivy bez pecky vakuum 140g
Vypeckované zelené olivy, Oblast: Chalkidiki, severní Řecko, Balení: vakuový sáček 140g Velikost: Giants 141 – 160ks/kg
Složení: Zelené olivy bez pecky, voda, sůl max. 9 %, kyselina mléčná, kyselina askorbová.
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Výrobce
DMHERMES TRADE s.r.o.
Červený dvůr 1172/17, Pod Cvilínem, 794 01 Krnov
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zelené olivy |
|---|---|
| EAN: | 5200104691080 |
| Obsah balení: | 140g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 657kj/157kcal |
| Tuky: | 14,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2g |
| sacharidy: | 6g |
| z toho cukry: | <0,1g |
| bílkoviny: | 1,3g |
| sůl: | 2g |
Výborně se hodí do zeleninových salátů, především však do řeckého salátu. Věděli jste, že olivy s peckou se vyznačují vyšší kvalitou?
Jemně pikantní, vhodné pro milovníky zelených oliv a netradičních chutí. Ozdobí i sýrové prkénko. Skvěle doplní bagetu s olivovým olejem. Věděli jste, že olivy s peckou se...
Kvalitní řecké zelené olivy s oloupanou mandlí. Varianta k řeckému vínu, sýrům a k mlsání pro všechny, kteří rádi ochutnávají a kombinují více chutí zároveň. Olivy plněné...
Gaitatzi černé olivy Kalamata (Kalamon) bez pecky (Pitted), Oblast: Kalamata, Peloponés, Řecko. Čistá hmotnost: 220g
Zelené olivy bez pecky plněné česnekem. Jemně pikantní, vhodné pro milovníky zelených oliv a netradičních chutí. Ozdobí i sýrové prkénko. Skvěle doplní bagetu s olivovým olejem....
Zelené olivy bez pecky plněné česnekem s oreganem a chilli vakuum. Jemně pikantní, vhodné pro milovníky zelených oliv a netradičních chutí. Ozdobí i sýrové prkénko. Skvěle...
Vypeckované zelené olivy značky Laios. Výborně se hodí do zeleninových salátů, především však do řeckého salátu. Obsah balení: 125g
Laios zelené olivy plněné pomerančem nerantzi – jemně citrusová řecká delikatesa s vyváženou chutí. Skvělé ke skleničce vína nebo jako meze. Obsah balení: 125g
Laios zelené olivy plněné zelenou nakládanou makedonskou papričkou – originální řecký produkt s lehce pikantní chutí. Vakuově balené, ideální jako součást meze nebo...
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
snad jen kdyby byl ve skle. Tam ale jsou jen ty ochucené (mandle apod). Možná budou příště :-)
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
