Latzimas Kréta GOLD Extra panenský olivový olej 5l - plech
Kód: LATZIMAS-OL-5L-PLECHSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Latzimas Kréta GOLD Extra panenský olivový olej 5l - plech
Tento vynikající olivový olej se vyrábí z oliv rostoucích v oblasti North Mylopotamos, oblasti, která má všechny nezbytné podmínky, jako je půda a mikroklima, k výrobě jednoho z nejlepších olivových olejů na celém světě.
Vyrábí se z nejkvalitnější odrůdy „Koroneiki“. Jeho čistě zelená barva, bohaté aroma a jemná chuť dělají z vychutnávat Latzimas jedinečný zážitek.
Lokalita: Kréta (Mylopotamos), Řecko
Acidita: 0,2% - 0,8%
Odrůda oliv: Koroneiki
olivový olej s bohatou ovocnou chutí, kořenitou vůní a výrazným pikantním koncem, vyrobený podle rodinné receptury. Výběrová jakost oleje získaného přímo z oliv mechanickými postupy max. při teplotě 26°C.
Složení: řecký extra panenský olivový olej.
Skladování
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Výrobce
Latzimas S.A., Geropotamos 740 57, Kréta, Řecko

Latzimas - 1991 Kréta
Jsme rodinná firma s letitou tradicí ve výrobě olivového oleje. Na základě našich hodnot a zásad as láskou k zemi našich předků vyrábíme extra panenský olivový olej a extra panenský olivový olej z ekologického zemědělství „Latzimas“ se skutečným nasazením. Naše pozemky, náš lis na olivový olej a naše normalizační jednotka leží v oblasti Northern Mylopotamos v prefektuře Rethymnon – Kréta, což je oblast chráněného označení původu (P.D.O.).
Jsme výrobci s dlouholetými zkušenostmi s olivovým olejem. Naše společnost působí od roku 1991. Vybíráme to nejlepší ovoce z našich olivových hájů a zpracováváme je v lisu olivového oleje s extrakcí za studena.
Následně produkt skladujeme v nerezových nádržích a balíme na nejmodernějších zařízeních, vždy v souladu s předpisy Evropské unie a Světové rady pro olivový olej.
Můžeme vám tak nabídnout produkt vynikající chuti a nejvyšší kvality při zachování všech prospěšných složek oliv.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řecký extra panenský olivový olej |
|---|---|
| EAN: | 5200103674077 |
| Velikost balení: | 5l |
| Druh oleje: | Extra panenský olivový olej |
| Hořkost: | Výrazný olivový olej |
| Druh obalu: | plech |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| ? Acidita: | 0,2% - 0,8% |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 3389kj/824kcal |
| Tuky: | 91,6g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 12,8g |
| mononenasycené mastné kyseliny: | 70,5g |
| polonenasycené mastné kyseliny: | 8,3g |
| sacharidy: | 0g |
| Položka byla vyprodána… | |
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
