Oscar (Memories From Greece) mléčné toffee karamely 200 g
Kód: OSCAR-MEMORIES-TOFFEE-MILK-200GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Oscar (Memories From Greece) mléčné toffee karamely 200 g
Řecké mléčné karamely toffee v dárkovém balení „Vzpomínky z Řecka". Jemné, sladké bonbóny se smetanovou chutí zabalené v zlaté fólii — ideální suvenýr nebo dárek z Řecka. Obsah balení: 200 g.
Složení: cukr, glukózový sirup, plnotučné mléko v prášku 7,5 %, rostlinný tuk (hydrogenovaný palmojádrový olej), voda, zvlhčující látka sorbitol, emulgátor: monoglyceridy (E471), stabilizátor: arabská guma, sůl, aromata. Může obsahovat stopy sóji.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Výrobce: OSCAR Chocolates, Skalistiri, Aspropyrgos - Attica, 19300, Řecko

OSCAR Chocolates 1932

Továrna na čokoládu Oscar byla založena v roce 1970 v Aténách a navazuje na skvělou historii svých lidí, kteří čokoládovému průmyslu slouží od roku 1932 v Istanbulu. Oscar se v průběhu mnoha let etabloval v povědomí spotřebitelů jako jedna z nejlepších a nejspolehlivějších společností v oblasti čokolády. Dnes společnost Oscar sídlí v Aspropyrgos, Attica, v novém prostoru 10 000 m2, se 7 500 m2 vnitřních prostor, s moderním technologickým vybavením pro efektivní provoz výrobního procesu. Má také pobočku v Soluni a sklady v Larisse a Ioannině pro přímé služby svým zákazníkům v severním Řecku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bonbóny |
|---|---|
| EAN: | 5202460018877 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1769 kJ / 419 kcal |
| Tuky: | 9,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 7,4 g |
| sacharidy: | 82 g |
| z toho cukry: | 79 g |
| vláknina: | 0,5 g |
| bílkoviny: | 2,1 g |
| sůl: | 0,11 g |
| Alergeny: | Může obsahovat stopy mléka a sóji. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
