Tsatsakis Kritsinia pšeničné tyčinky 200 g
Kód: TSATSAKIS-KRITSINIA-WHEAT-200GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tsatsakis Kritsinia pšeničné tyčinky 200 g

Tradiční řecké tyčinky „kritsinia" z pšeničné mouky — čistá křupavá chuť a přírodní ingredience. Výborné samy o sobě, ale i jako doprovod k sýru, olivám, salátům nebo dipům. Vegan, zdroj vlákniny, bez konzervantů, bez palmového oleje. Obsah balení: 200 g
Složení: Pšeničná mouka 64 %, žitná mouka, slunečnicový olej, cukr, sladový ječmen, droždí, sůl, emulgátor: slunečnicový lecitin, antioxidant: extrakt z rozmarýnu.
*Pšenice z EU i mimo EU.
Alergeny: obsahuje lepek. Může obsahovat stopy ořechů, sezamu a mléka.
Skladování
Uchovejte na chladném a suchém místě.
Výrobce
Tsatsakis S.A., 10 klm National road Heraklion Moires, Iraklio 700 13, Řecko
Tsatsakis 1998 Kréta

Prostřednictvím kreativní 26leté cesty plné znalostí a výzev je dnes Tsatsakis moderní a úspěšná společnost, která se svým odkazem zachází s maximální úctou.
Rodinný podnik Tsatsakis se spoustou vášně a lásky k umění pečení začal v roce 1998 v Řecku na ostrově Kréta a nabízí spotřebitelům skutečného vyslance středomořské stravy, krétských sucharů. Kvalita a oddanost tradici – to jsou klíčové ingredience našeho vlastního kvásku pro každý produkt, který nabízíme. Tradice, která vyjadřuje hodnoty našich krétských prarodičů a odpovídá naší potřebě vytvářet recepty z čistých surovin.
Na základě dlouholetého know-how neustále experimentujeme a zlepšujeme se. Narážíme na speciální chutě, které lze harmonicky kombinovat s prvky krétské gastronomie a přiblížit požitek zdravé stravě. Vždy se věnujeme novým potřebám našich spotřebitelů a nabízíme širokou škálu produktů, jako jsou suchary, tyčinky, krutony, krétské sušenky atd., které nabízejí jedinečnou cestu chutí a vůní Kréty a Středomoří.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 5204564002233 |
| Obsah balení: | 200g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1702 kJ / 403 kcal |
| Tuky: | 7,4 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,6 g |
| sacharidy: | 70,3 g |
| z toho cukry: | 5,2 g |
| vláknina: | 4,8 g |
| bílkoviny: | 11,4 g |
| sůl: | 1,7 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
