Tsatsakis Kritsinia tyčinky s celozrnnou moukou a sezamem 300 g
Kód: TSATSAKIS-KRITSINIA-SESAM-300GSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tsatsakis Kritsinia tyčinky s celozrnnou moukou a sezamem 300 g

Tradiční řecké tyčinky „kritsinia" z pšeničné mouky obalené z 19 % sezamem a celozrnnou žitnou moukou — křupavá chuť a přírodní ingredience. Výborné samy o sobě, ale i jako doprovod k sýru, olivám, salátům nebo dipům. Vegan, zdroj vlákniny, bez konzervantů, bez palmového oleje. Obsah balení: 300 g (cca 25 tyčinek).
Složení: Pšeničná mouka 43 %, sezam 19 %, žitná mouka 12 %, slunečnicový olej, celozrnná žitná mouka 6 %, cukr, glukóza, sladový ječmen, droždí, kypřicí prášek (pyrofosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, kukuřičný škrob, uhličitan vápenatý, pšeničná mouka), sůl, kypřidlo: hydrogenuhličitan amonný, bílý ocet (obsahuje oxid siřičitý), emulgátor: slunečnicový lecitin, antioxidant: extrakt z rozmarýnu.
*Pšenice a žito z EU i mimo EU. *Sezam mimo EU.
Alergeny: obsahuje lepek, sezamová semena, oxid siřičitý a siřičitany. Může obsahovat stopy ořechů a mléka.
Skladování
Uchovejte na chladném a suchém místě.
Výrobce
Tsatsakis S.A., 10 klm National road Heraklion Moires, Iraklio 700 13, Řecko
Tsatsakis 1998 Kréta

Prostřednictvím kreativní 26leté cesty plné znalostí a výzev je dnes Tsatsakis moderní a úspěšná společnost, která se svým odkazem zachází s maximální úctou.
Rodinný podnik Tsatsakis se spoustou vášně a lásky k umění pečení začal v roce 1998 v Řecku na ostrově Kréta a nabízí spotřebitelům skutečného vyslance středomořské stravy, krétských sucharů. Kvalita a oddanost tradici – to jsou klíčové ingredience našeho vlastního kvásku pro každý produkt, který nabízíme. Tradice, která vyjadřuje hodnoty našich krétských prarodičů a odpovídá naší potřebě vytvářet recepty z čistých surovin.
Na základě dlouholetého know-how neustále experimentujeme a zlepšujeme se. Narážíme na speciální chutě, které lze harmonicky kombinovat s prvky krétské gastronomie a přiblížit požitek zdravé stravě. Vždy se věnujeme novým potřebám našich spotřebitelů a nabízíme širokou škálu produktů, jako jsou suchary, tyčinky, krutony, krétské sušenky atd., které nabízejí jedinečnou cestu chutí a vůní Kréty a Středomoří.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 5204564001229 |
| Obsah balení: | 300 g |
| Nutriční hodnoty na: | 100g |
| Energetická hodnota: | 1985 kJ / 474 kcal |
| Tuky: | 20,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 4,6 g |
| sacharidy: | 57,2 g |
| z toho cukry: | 7,5 g |
| vláknina: | 5,4 g |
| bílkoviny: | 13,1 g |
| sůl: | 0,75 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
