Nikolopoulos řecké sušené fíky na slunci 200g
Kód: NIK-SUS-FIKY-200GSouvisející produkty
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponés, acidita: 0,37 - 0,8%, olivový olej "s mírně výrazným pikantním závěrem", obsah: 5...
Ideální do spousty teplých i studených pokrmů, které ozvláštní svou jedinečnou chutí. Naprosto boží do salátů!
Fíkový džem (fíková marmeláda) extra 370g. Džemy KANDYLAS se vyrábějí z ovocných plodů vynikající kvality. Jedná se o džem s přívlastkem “extra”, protože jeho obsah ovoce...
Fíkový džem (fíková marmeláda) extra 230g. Džemy KANDYLAS se vyrábějí z ovocných plodů vynikající kvality. Jedná se o džem s přívlastkem “extra”, protože jeho obsah ovoce...
Lahodné řecké fíky kandované v cukrovém roztoku s medem. Sladkost, která vás nadchne. Kandované fíky se výborně hodí třeba do řeckého jogurtu nebo na zmrzlinu, ale využijete je...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponés, acidita: 0,37 - 0,8 %, olivový olej "s mírně výrazným pikantním závěrem", obsah: 3...
Extra panenský, Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponés, acidita: 0,37 - 0,8%, olivový olej "s mírně výrazným pikantím závěrem", obsah: 1 l, obal: sklo. Odrůda oliv: Koroneiki
Extra panenský, Kalamata (Astros Kinouria), Arcadia, Peloponés, acidita: <0,8%, olivový olej s bohatou chutí a vůní, vyrobený podle rodinné receptury, obsah: 1 l, obal:...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, Kalamata (Astros Kinouria), Arcadia, Peloponés, acidita: <0,8%, olivový olej s bohatou chutí a vůní, vyrobený podle...
Detailní popis produktu
řecké sušené fíky na slunci 200g
Složení: 100% fíky. bez konzervačních látek.
Skladování
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Výrobce
NIKOLOPOULOS ESTATE, VIPE KALAMATA – THESI KARIDIA, 24100 KALAMATA, Řecko

Bílý povlak, který může být vidět na některých plodech, většinou není na závadu a často se nejedná o plíseň, ale spíše o krystaly glukózy, která je hlavním důvodem, proč jsou sušené fíky tak příjemně sladké.

Lokalita: Kalamata (Diodia), Messinia, Peloponés
Nikolopoulos Estate
Panos Nikolopoulos je zakladatelem naší značky a je to on, kdo od roku 1960 zasadil většinu olivovníků vlastníma rukama, pečlivě je pěstoval a pěstoval s láskou. Možná je to hlavní tajemství kvality našeho olivového oleje.

Naše moderní lisovna se nachází v Karydia, hned vedle města Kalamata.
Vášeň, láska a oddanost jsou naše zásady, které zajišťují, že vyrábíme pouze vysoce kvalitní extra panenský olivový olej, který kombinuje tradiční a moderní výrobní postupy.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušené ovoce |
|---|---|
| EAN: | 5200137996619 |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 1118kj/267kcal |
| Tuky: | 0,9g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,17g |
| sacharidy: | 57g |
| z toho cukry: | 50g |
| bílkoviny: | 4,4g |
| vláknina: | 12,5g |
| sůl: | 0,16mg |
| vápník: | 167mg |
| Fosfor: | 56mg |
| hořčík: | 61mg |
| draslík: | 540mg |
| vitamín B1: | 0,996mg |
| železo: | 0,89g |
Sluncem sušená rajčata BUONO od rodinné firmy Tsarouchas v kombinaci s různými bylinkami, jako je česnek, pepř a bobkový list, ve slunečnicovém oleji, jsou ideální svačinou pro...
Ideální do spousty teplých i studených pokrmů, které ozvláštní svou jedinečnou chutí. Naprosto boží do salátů!
Ideální do spousty teplých i studených pokrmů, které ozvláštní svou jedinečnou chutí. Naprosto boží do salátů!
Nová sklizeň 2025! Řecké sušené fíky na slunci, Kalamata (Messinia, Peloponés), 100% přírodní sladká svačinka, bez jakýkoliv konzervačních látek. Příjemně sladké fíky jsou...
Fíkový džem (fíková marmeláda) extra 370g. Džemy KANDYLAS se vyrábějí z ovocných plodů vynikající kvality. Jedná se o džem s přívlastkem “extra”, protože jeho obsah ovoce...
Tradiční sušená rajčata ve slunečnicovém oleji, s bylinkami a jemným nádechem octa. Plná a intenzivní chuť středomořských rajčat, pasterizovaný výrobek – ideální do salátů,...
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Silně návykové, příště musím koupit větší balení a to 2x.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
