Motakis Kréta Extra panenský olivový olej 5 l – plech
Kód: MOTAKISOL5LPLSouvisející produkty
Nová sklizeň - podzim 2025! Středně jemný olej s příjemným pikantním závěrem. Extra panenský, ostrov Kréta, Ilios Motakis, obsah: 1 l, obal: sklo. Chuť: Velmi jemný olej s...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, sametově jemný, za studena lisovaný olej (ve stejný den sklizně) výborné kvality z Peloponésu, acidita: 0,46% - 0,8%,...
Nescafé Classic řecké Frappé je originální řecká káva pro přípravu Frappé. Dokonalá a hustá pěna. Sami vyzkoušejte ten rozdíl! Jediné pravé řecké Frappé již od roku 1957! 100%...
Mediterranean Art – Tradiční řecké řemeslo od roku 1953! Dodejte své kuchyni nádech středomořské elegance s ručně vyráběnou měděnou konvicí na olivový olej. Ideální pro...
Mediterranean Art – Tradiční řecké řemeslo od roku 1953! Dodejte své kuchyni nádech středomořské elegance s ručně vyráběnou měděnou konvicí na olivový olej. Ideální pro...
Nescafé Azera Freddo Espresso jsou prémiové instantní kávové sáčky pro přípravu dokonalého řeckého Freddo Espresso nebo Freddo Cappuccino přímo doma. Vyvážená bohatá chuť s...
Detailní popis produktu
Motakis Kréta Extra panenský olivový olej 5 l – plech
Acidita: 0,49% - 0,8%
* Acidita (kyselost) od stočení olivového oleje do lahví může časem o něco vzrůst. Je to běžná vlastnost všech olejů. Proto uvádíme dvojí hodnotu. První hodnota 0,49% je naměřená acidita v chemickém rozboru po stočení a druhá (do 0,8%) je zákonem daná norma max. acidity pro extra panenský olivový olej, která musí platit do konce expirace produktu.

Lokalita: ostrov Kréta
odrůda oliv: Koroneiki
Složení: řecký extra panenský olivový olej.
Skladování
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření.
Výrobce
ILIOS Ltd. , 139 Katsoni Street & Ilissou, 183 44 Moschato, Řecko

HELIOS - ostrov Kréta

Společnost na výrobu olivového oleje ILIOS byla založena v roce 1972 s posláním pokračovat v rodinné tradici olejů, která pokrývá mnoho generací.
Společnost ILIOS MEPE, která byla nakonec uznána jako jedna z nejlepších společností v oboru, se díky vynikající kvalitě svých produktů stala jednou z prvních společností, které získaly grant z EU, a přestěhovala se do nového závodu o rozloze více než 1 600 m2.
Pomocí nejmodernějšího vybavení, které je v souladu s předpisy EU, společnost vyrábí a distribuuje v Řecku i v zahraničí panenský olivový olej.
Vysoce vyškolený personál a technologicky moderní zázemí sestávající ze 4 stáčecích strojů a 25 nádrží na skladování oleje vždy zvládnou dodat své kvalitní produkty v termínu.
Společnost disponuje 4 velkými kamiony pro distribuci svých produktů svým zákazníkům v Attice a dalším přepravním partnerům pro zbytek Řecka. Společnost je držitelem certifikátu ISO 22000, 9001 a 14001

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řecký extra panenský olivový olej |
|---|---|
| EAN: | 5200102873822 |
| Země původu: | Řecký olivový olej |
| Velikost balení: | 5l |
| Druh oleje: | Extra panenský olivový olej |
| Hořkost: | Jemný olivový olej |
| Druh obalu: | plech |
| Nároky na uskladnění: | Skladujte na chladném a tmavém místě |
| Acidita: | 0,49% až ≤ 0,8% |
| Nutriční hodnoty na: | 100ml |
| Energetická hodnota: | 3382kj/823kcal |
| Tuky: | 91g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 13g |
| sacharidy: | 0g |
| peroxidové číslo: | ≤ 20mEq |
| vosk: | ≤ 150mg/kg |
| K270: | ≤ 0,125 |
| K232: | ≤ 1,90 |
| DK: | ≤ 0,001 |
Nová sklizeň - podzim 2025! Středně jemný olej s příjemným pikantním závěrem. Extra panenský, ostrov Kréta, Ilios Motakis, obsah: 1 l, obal: sklo. Chuť: Velmi jemný olej s...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, ostrov Kréta, ze světově proslulé oblasti: Sitia Lassithi, farmářský, acidita: 0,26 - 0,8%, s velmi nízkou...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, sametově jemný, za studena lisovaný olej (ve stejný den sklizně) výborné kvality z Peloponésu, acidita: 0,46% - 0,8%,...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, ostrov Kréta, ze světově proslulé oblasti: Sitia Lassithi, farmářský, acidita: 0,26 - 0,8%, s velmi nízkou kyselostí a...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, ostrov Kréta, ze světově proslulé oblasti: Sitia Lassithi, farmářský, acidita: 0,26 - 0,8%, s velmi nízkou kyselostí a...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, sametově jemný, za studena lisovaný olej (ve stejný den sklizně) výborné kvality z Peloponésu, acidita: 0,46% - 0,8%,...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, ostrov Kréta, ze světově proslulé oblasti: Sitia Lassithi, farmářský, acidita: 0,26 - 0,8%, s velmi nízkou...
Nová sklizeň - podzim 2025! Extra panenský, ostrov Kréta, ze světově proslulé oblasti: Sitia Lassithi, farmářský, acidita: 0,26 - 0,8%, s velmi nízkou kyselostí a...
Extra panenský, ostrov Kréta - údolí Sithia, acidita: ≤ 0,39%, obsah: 1 l, obal: sklo. Odrůda oliv: Koroneiki
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
